?> Керамічна плитка

Керамічна плитка

Опубликовано: 18.08.2018

видео керамічна плитка

Керамічна плитка Коломия ціни BrilLion Club

Кожна людина хоче жити в красивій, доглянутій і чистою квартирі або навіть будинку. А по можливості, щоб ця краса легко підтримувалася і не вимагала великих витрат грошей і часу. Звичайно, для цього необхідно використовувати максимально якісні будівельні та оздоблювальні матеріали під час чергового ремонту. Ну а одними з найбільш відомих і популярних на сьогоднішній день оздоблювальними матеріалами є керамічна плитка і керамограніт. І тут виникає серйозне питання - якого ж з цих матеріалів слід віддати перевагу?

Щоб відповісти на це запитання, варто перелічити основні переваги обох цих матеріалів.

Керамічна плитка виготовляється шляхом двократного випалення глини при температурі близько 600 градусів за Цельсієм. У результаті виходить простий, дешевий і порівняно довговічний матеріал.

А ось при виготовленні керамограніта спеціально підібрана глина обпалюється при температурі близько 1300 градусів за Цельсієм. У цьому випадку використовується одноразовий випал, але він триває досить довго, щоб глина придбала твердість натурального каменю. Саме тому керамограніт може похвалитися більшою міцністю, зносостійкістю і довговічністю.


Керамічна плитка та сантехніка Декостайл Львів Порізка керамограніту


Лео Кераміка Чернівці - керамічна плитка і сантехніка, гуртова та роздрібна торгівля

rss