?> Jak napompować ubranie tak, aby unosił się nad ziemią? - Helperia

Jak napompować ubranie tak, aby unosił się nad ziemią?

  1. Jak było z gumą do żucia?
  2. Hel i guma do żucia - słodka i zabawna para
  3. Linki

Ogromna bańka nadmuchana przez Susan Mantgomery w 1994 roku stała się wspaniałym „oszustwem przeżuwaczy” końca XX wieku. Kanał telewizyjny ABC obserwował narodziny bańki rekordowej o wartości 58,5 centymetra. Czy chcesz powtórzyć lub pokonać osiągnięcie żucia amerykańskiego i niezależnie nadmuchać największą bańkę gumy?

Jak było z gumą do żucia?

Jeśli guma do żucia byłaby nadal wytwarzana z żywicy iglastej (to były pierwsze „gumy do żucia”), nikt nie pomyślałby o tym, jak napompować gumę do żucia. Przecież to jest jak próba napompowania poduszki grzewczej zamiast balonu! W rezultacie sprzedaż nie przyniosła bogactwa Johnowi Curtisowi - wynalazcy „prababci” gumy do żucia. Dziś wyobrażenie sobie świata bez gumy przyklejonej do podeszwy nie jest już możliwe.

Guma w swojej historii nie stała na uboczu i ewoluowała jak mogła, znajdując nowe formy, rozmiary, kolor i smak. A jednak, gdyby nie byli tak elastyczni, ludzkość nie rozwiązałaby zagadki, jak wydmuchać z nich bańki, a skromna, nijakie Susan nigdy nie dostałaby się do nowojorskiej telewizji.

A jednak, gdyby nie byli tak elastyczni, ludzkość nie rozwiązałaby zagadki, jak wydmuchać z nich bańki, a skromna, nijakie Susan nigdy nie dostałaby się do nowojorskiej telewizji

Hel i guma do żucia - słodka i zabawna para

Obecnie prawie każdy, kto zakupił produkt przemysłu gumowego do żucia, jest zainteresowany tym, czy bańka będzie latać, jeśli nie jest napompowana światłem z płuc, ale helem. Jak napompować pęcherzyki z gumy do żucia? A co najważniejsze, czy taka cudowna bańka poleci?

Jeśli zwykłe gumowe kulki są napompowane helem, to dlaczego nie napompować nimi największej bańki gumy i nie zatkać jej, a więc amerykańskiego Suzy w pasku?

Hel i guma do żucia - połączenie godne uwagi książki rekordów! A niektórzy ludzie nie są już żartami (lub po prostu ze względu na żarty?) Zastanawiasz się, jak napompować pęcherzyki z gumy helem. Oczywiście nie można latać na takiej bańce, ponieważ nie wymyślili jeszcze super mocnej gumy do żucia (czy jeszcze ją wymyślili?). Ale możesz spróbować rozbawić przyjaciół latającą gumą. Demonstrując „magię”, nie zapomnij tajemniczo wypowiedzieć pożądanego „Wingardium Leviosa!”.

Linki

http://megatexts.ru/69-kak-naduvat-zhvachku-chtoby-ona-parila-nad-zemley.html

Jak było z gumą do żucia?
Czy chcesz powtórzyć lub pokonać osiągnięcie żucia amerykańskiego i niezależnie nadmuchać największą bańkę gumy?
Jak było z gumą do żucia?
Jak napompować pęcherzyki z gumy do żucia?
A co najważniejsze, czy taka cudowna bańka poleci?
Jeśli zwykłe gumowe kulki są napompowane helem, to dlaczego nie napompować nimi największej bańki gumy i nie zatkać jej, a więc amerykańskiego Suzy w pasku?
Lub po prostu ze względu na żarty?
Czy jeszcze ją wymyślili?